بخش تغذیه ورزشی:

در این مرکز، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی جهت کاهش، افزایش و مدیریت وزن تمامی گروه های سنی، رژیم ورزشکاران پیش از مسابقه، در هنگام مسابقه و رژیم بعداز مسابقه، رژیم دوران نقاهت، رژیم بانوان ورزشکار، رژیم کودکان و نوجوانان ورزشکار و مشاوره در زمینه مکمل های غذایی وورزشی ارائه میشود.

همچنین متخصصین این مرکز با استفاده از دستگاههای بادی کامپوزیشن و QRMA  کار آنالیز بدن را به صورت کامل انجام داده که این دستگاه ها کارایی بسیار بالایی در آنالیز ترکیبات بدن از قبیل درصد چربی، اب، عضلات، استخوانها، املاح، مقدار لاغری و کمبود وزن، چاقی و اضافه وزن، شاخص توده بدنی، اندازه گیری چربی موضعی و بافت نرم اندام های بدن به صورت جز به جز و سایر شاخصه ها دارد.

بدین ترتیب شما میتوانید تصویر کاملی از وضعیت ترکیب بدنی و جزئیاتی که نیازمند توجه است، داشته باشید و کمک کارشناسان و متخصصین تغذیه حاضر در بخش  تغذیه و مدیریت وزن ایفمارک از طریق رژیم غذایی و ورزش به بهترین مطلوب دست پیدا کنید.

دستگاههای بدنسازی HUR در ایفمارک همچنین به فناوری SMARTCARD مجهز هستند که باعث سهولت کاربری و پایش پیشرفت ورزشی میشود. کافی است کارت وارد دستگاه شود تا دستگاه به طور اتوماتیک مقاومت را تنظیم کند. دفعات تکرار رابشمارد، به کاربر در انجام صحیح حرکات کمک میکند و نتایج هر تمرین را ثبت میکند. همچنین دستگاه میتواند ضربان قلب راطی  تمرینات کنترل کند.

کـانـال رسـمـی ایـفـمـارکـــ را در تـلـگـرامـــ دنـبـال کـنـیـد.