بخش تغذیه:

کلینیک تغذیه ورزشی و تمرینات ورزشی مرکز ایفمارک:

بادی کامپوزیشن: دستگاه های بادی کامپوزیشن و QRMA  کار آنالیز بدن را به صورت کامل انجام داده که این دستگاه ها کارایی بسیار بالایی در انالیز ترکیبات بدن از قبیل درصد چربی، آب، عضلات؛ استخوانها، املاح، مقدار لاغری وکمبود وزن، چاقی و اضافه وزن، شاخص توده بدنی(BMI)، اندازه گیری چربی موضعی و بافت بدن به صورت جزء به جزء و سایر شاخصه ها دارد. بدین ترتیب شما میتوانید تصویر کاملی از وضعیت ترکیبی بدنی و جزئیات که نیازمند توجه است، داشته باشید وبا کمک کارشناسان و متخصصین تغذیه حاضر در بخش تغذیه حاضردر بخش تغذیه و مدیریت وزن ایفمارک از طریق رژیم غذایی و ورزش به بهترین وضعیت مطلب دست پیدا کنید.

در این مرکز، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی جهت کاهش، افزایش و مدیریت وزن تمامی گروه های سنی، رژیم ورزشکاران پیش از مسابقه، در هنگام مسابقه و رژیم بعداز مسابقه، رژیم دوران نقاهت رژیم بانوان ورزشکار، رژیم کودکان و نوجوانان ورزشکار و مشاوره در زمینه مکمل های غذایی و ورزشی در این مرکز ارائه می شود.

مدرن ترین دستگاه های تمرین و بدنسازی روز دنیا در ایفمارک:

امروزه استفاده از دستگاه های تمرین و بدنسازی به عنوان یک وسیله برای تناسب اندام و ورزش مرسوم شده است. مرکز پزشکی فیفا و ای اف سی ( ایفمارک) مجهز به مدرن ترین دستگاه های تمرین و بدنسازی روز دنیا HUR ویژه بانوان و آقایان می باشد. دستگاه های بدنسازی HUR  از فناوری NATURAL   TRANSMISSION بر پایه فناوری پنوماتیک استفاده میشود.

این فناوری باعث کارایی بیشتر، کم صدایی، ایمنی، بدون آسیب به عضلات و مفاصل،چربی سوزی بیشتر و تناسب اندام در استفاده از دستگاه ها می شود.

نتیجه این امر، تمرینی موثرتر و ایمن تر برای افراد در همه سنین و با هر سطح توانایی و آمادگی جسمانی است. از جوانان تا سالمندان و از معلولان تا ورزشکاران حرفه ای میتوانند سطح آمادگی جسمانی خود را با این دستگاه ها بهبود ببخشند. این فناوری همچنین امکان تغییر پیوسته مقاومت را فراهم میکند. بدین معنی که تغییرات مقاومت را میتوان در فواصل ۱۰۰تا ۴۰۰ گرم انجام داد، که باعث میشود دستگاه برای همه کاربران با سطوح آمادگی جسمانی مختلف مناسب باشد.

همچنین فواصل بسیار کوچک به ورزشکاران این امکان را میدهد که وزن را دقیقا متناسب با توانایی خود انتخاب کرده و از درجا زدن ورزشکاران به خاطر اختلاف بالای وزنه ها پیشگیری شود. دستگاه های بدنسازی HUR در ایفمارک همچنین به فناوری SMARTCART مجهز هستند  که باعث سهولت کاربری و پایش پیشرفت ورزشی میشود. فقط کافی است کارت وارد دستگاه شود تا دستگاه به طور اتوماتیک مقاومت را تنظیم کند، دفعات تکرار رابشمارد، به کاربر در انجام صحیح حرکات کمک کند و نتایج هر تمرین ثبت کند. همچنین دستگاه میتواند ضربان قلب را طی تمرینات کنترل کند.

 

کـانـال رسـمـی ایـفـمـارکـــ را در تـلـگـرامـــ دنـبـال کـنـیـد.