اسکن کف پای رایگان در ایفمارک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴
ادامه مطلب "اسکن کف پای رایگان در ایفمارک"

" >

بورد علمی مرکز پزشکی فیفا ( ایفمارک) تصمیم به انجام اسکن کف پا به شکل رایگان  با نرم افزار جدید خریداری شده توسط فیفا برای این مرکز گرفته است.


به گزارش وب‌سایت رسمی ایفمارک و دپارتمان بیومکانیک ایفمارک، در راستای طرح پیشگیری از آسیب در ورزش به خصوص فوتبال و  فوتسال در کلیه رده ها، بورد علمی مرکز پزشکی فیفا ( ایفمارک) تصمیم به انجام اسکن کف پا به شکل رایگان  با نرم افزار جدید خریداری شده توسط فیفا برای این مرکز گرفته است.

لازم به ذکر است که کلیه افراد مراجعه کننده به این مرکز با ارائه معرفی نامه از باشگاه یا آکادمی یا مرکز ورزشی مربوطه می توانند از خدمات رایگان اسکن کف پا استفاده نمایند. در صورت نیاز به کفی طبی ، با استفاده از  نرم افزار “وکسل کیر” که  امکان طراحی دقیق ترین کفی ها را برای انواع کفش های رانینگ و استوک و کفش سالنی  فراهم می آورد و با  استفاده از سیستم تراش کامپیوتری کورتک (سی.ان.سی) با دقت یک دهم میلیمترکفی مورد نیاز با هزینه پایین‌تر نسبت به بخش خصوصی  برای متقاضیان ساخته خواهد شد.

متقاضیان می توانند از روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه پس از تماس و تعیین وقت با شماره تلفن ۴۴۷۳۸۶۴۱ و با به همراه داشتن معرفی نامه به مرکز ایفمارک مراجعه نمایند. کانال رسمی ایفمارک را در تلگرام  دنبال کنید.